Zajęcia dodatkowe
 

Strona główna

Oferujemy

Rekrutacja

Opłaty

Nasze osiągnięcia

Aktualności

Kalendarium

Kadra nauczycielska

Uczniowie

Zajęcia dodatkowe

Piknik charytatywny

Wyniki/Ranking

Kronika Szkoły

Podręczniki

Kontakt

20-lecie Szkoły

25-lecie Szkoły

Do pobrania

Gazetka szkolna

Biuletyn szkolny

RODO

Dokumenty szkoły

Wytyczne MEN, MZ i GIS

Kącik dla Rodzica

Gimnazjum nr 1 historia


Galeria zdjęć







    JĘZYK ROSYJSKI - p. Wiesława Olszewska


    JĘZYK FRANCUSKI - p. Anna Boguszewska-Allina

    JĘZYK HISZPAŃSKI - p. Jan Sitko

    BALET - p. Anetta Mizielska

poniedziałek
   14.30 – 15.15 kl. 1b, 1b, dziewczynki z "Poziomki"
   15.25 – 16.10 kl. 2b, 2c, 3b, 3c, 4a, 4b
   16.15 – 17.00 kl. 2a

środa
   14.30 – 15.15 kl. 1a, 1b

    KOŁO TANECZNE - p. Robert Nadolny s. taneczna

wtorek
   14.30 – 15.15 kl. 2a
   15.25 – 16.10 kl. 2c
   16.15 – 17.00 kl. 3b, 3c

czwartek
   15.25 – 16.10 kl. 2b
   16.15 – 17.00 kl. 3a
   17.00 – 17.45 kl. 4a, 4b

    KOŁO DZIENNIKARSKIE - p. Krystyna Moczydłowska

czwartek
   15.25 – 16.10

    KOŁO TANECZNE - p. Iwona Kozieł-Nadolna

piątek
   14.30 – 15.15 kl. 1a
   15.25 – 16.10 kl. 1b

    KOŁO PLASTYCZNE - p. Aleksandra Białous
wtorek
   15.25 – 16.10 kl. 1b

piątek
   14.25 – 15.15 kl. 2b

    KOŁO PLASTYCZNE - p. Justyna Wanat-Tenerowicz

poniedziałek
   16.15 – 17.00 kl. 2c
   17.00 – 17.45 kl. 2a

czwartek
   16.15 – 17.00 kl. 3a, 3b, 3c (sala 23)

    KOŁO INFORMATYCZNE - p. Rajmund Jankun

poniedziałek
   15.15 – 17.00

środa
   15.25 – 16.10

    GIMNASTYKA SPORTOWA - p. Aleksandra Aderek

środa
   16.15 – 17.00
    SZACHY - p. Krystian Kuźmicz

wtorek
   14.30 – 15.15 kl. 1b
   15.25 – 16.10 kl. 1a
   16.15 – 17.00 kl. 2a, 2c

czwartek
   15.25 – 16.10 kl. 3a, 3c
   16.15 – 17.00 kl. 2b, 3b, 3c

piątek
   17.00 – 17.45 kl. 4-6

SZACHY JAPOŃSKIE

piątek
   16.15 – 17.00

    JU-JITSU - p. Agnieszka Wyzińska s. gimnastyczna


środa
   14.30 – 15.15 kl. 1a, 1b, 2a
   15.25 – 16.10 kl. 2b, 2c, 3a, 3b, 3c

    SKS - p. Paweł Kapusta s. gimnastyczna

wtorek
   16.15 – 17.00 kl. 1a, 1b, 2a, 2b
   17.05 – 17.50 kl. 2c, 3a, 3b, 3c

    SKS - p. Grzegorz Kucharski s. gimnastyczna

poniedziałek
   15.25 – 16.10 kl. 4, 5, 6

piątek
   16.15 – 17.00 kl. 4, 5, 6

    SKS - p. Krzysztof Ptasiński

czwartek
   16.15 – 18.00 kl. 7, 8



    KOŁO MUZYCZNE - p. Jarosław Woźniak

czwartek
   15.25 – 16.10 kl. 3c, 4b oraz klasy starsze

    ROBOTYKA

poniedziałek
   14.30-15.45
   15.50-17.05

środa
   14.30-15.45
   15.50-17.05

piątek
   14.30-15.45
   15.50-17.05 Minecraft





ul. Patriotów 347
04-760 Warszawa
e-mail: psp92@szkolaprywatna92.edu.pl
tel.: (22) 812-47-07
fax: (22) 812-40-76
PKO BP: 74 1020 1127 0000 1602 0008 5290
Copyright © 2012-2021 | Powered by Yancoon Lagoon