Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92
Prywatne Gimnazjum nr 1
Najbliższe wydarzenie:
15-17 kwietnia 2019 r. - Egzaminy ósmoklasisty
   Zajęcia dodatkowe
 

Strona główna

Oferujemy

Rekrutacja

Opłaty

Nasze osiągnięcia

Aktualności

Kalendarium

Kadra nauczycielska

Uczniowie

Zajęcia dodatkowe

Piknik Charytatywny

Wyniki/Rankingi

Kronika Szkoły

Galeria zdjęć
Podręczniki

Kontakt

20-lecie Szkoły

Do pobrania

Gazetka szkolna

Biuletyn szkolny

RODO

Dokumenty szkoły









    JĘZYK ROSYJSKI - p. Wiesława Olszewska

poniedziałek
   14.25 – 15.15 grupa początkująca
   15.15 – 16.00 grupa zaawansowana

wtorek
   14.25 – 15.15 grupa początkująca
   15.15 – 16.00 grupa zaawansowana
    JĘZYK FRANCUSKI - p. Renata Dziura

czwartek
   15.15 – 16.00 kl. 5A, 5B, 5C
   16.00 – 16.45 kl. IIIA
   16.45 – 17.30 kl. 7C
    JĘZYK HISZPAŃSKI - p. Katarzyna Winiarska

poniedziałek
   14.25 – 15.10 kl. 4A, 4B
   15.15 – 16.00 kl. 5A, 5B, 5C
   16.00 – 17.30 kl. 6B, 7A, 8A

środa
   15.15 – 16.00 kl. 5A, 5B
   16.00 – 16.45 kl. 4A, 4B
   16.45 – 18.00 kl. 4C

    TEATR "GLAN" - p. Julia Kotarska-Rekosz

środa
   16.00 – 17.30 kl. 2, 3, 4 sala taneczna

    BALET - p. Anetta Mizielska

środa
   14.25 – 15.10 kl. 1A, 1B (grupa pocz.)
   15.15 – 16.00 kl. 1A, 1B, 2A, 2B, 3
dziewczynki z kl. 1 z Przedszkola "Pod poziomką"

    KOŁO TANECZNE - p. Robert Nadolny s. taneczna

wtorek
   16.00 – 16.40 kl. 2A
   16.40 – 17.20 kl. 5B

czwartek
   16.00 – 16.40 kl. 1B
   16.40 – 17.20 kl. 2B
   17.20 – 18.00 kl. 4A, 4B, 4C

piątek
   15.15 – 16.00 kl. 1A
   15.50 – 16.30 kl. 3

    KOŁO DZIENNIKARSKIE - p. Krystyna Moczydłowska

wtorek
   15.15 – 16.00
czwartek
   15.15 – 16.00

    KOŁO PLASTYCZNE - p. Ewa Kuliberda

poniedziałek
   14.25 – 15.10 kl. 1A

środa
   14.25 – 15.10 kl. 4B

piątek
   14.25 – 15.10 kl. 4C
   15.15 – 16.00 kl. 6A

    KOŁO PLASTYCZNE - p. Katarzyna Nosal

czwartek
   15.15 – 16.00 kl. 1B
   16.00 – 16.45 kl. 1A

    KOŁO PLASTYCZNE - p. Justyna Wanat-Tenerowicz

poniedziałek
   16.00 – 16.45 kl. 2B
   16.45 – 17.30 kl. 5, 6, 7

czwartek
   16.00 – 16.45 kl. 3
   16.45 – 17.30 kl. 5, 6, 7

    KOŁO INFORMATYCZNE - p. Rajmund Jankun

poniedziałek
   15.15 – 17.00

czwartek
   15.15 – 17.00

    GIMNASTYKA SPORTOWA - p. Aleksandra Aderek

środa
   16.00 – 17.00
    SZACHY - p. Krystian Kuźmicz

wtorek
   14.25 – 15.10 kl. 1A
   15.15 – 16.00 kl. 2A
   16.00 – 16.45 kl. 3, 4A, 4B, 4C

piątek
   14.25 – 15.10 kl. 1B
   15.15 – 16.00 kl. 2B
   16.00 – 16.45 kl. 4-8

    JU-JITSU - p. Agnieszka Wyzińska
- p. Leszek Dudek s. gimnastyczna

środa
   15.15 – 16.00

    SKS - p. Paweł Kapusta s. gimnastyczna

wtorek
   15.15 – 15.45 kl. 2A, 2B, 3
   15.45 – 16.15 kl. 1A, 1B

    SKS - p. Grzegorz Kucharski s. gimnastyczna

piątek
   15.15 – 16.45 kl. 4, 5, 6

    SKS - p. Krzysztof Ptasiński

poniedziałek
   16.00 – 18.00 kl. 7-8, IIIG

czwartek
   16.00 – 18.00 kl. 7-8, IIIG



    KOŁO MUZYCZNE - p. Jarosław Woźniak

czwartek
   16.00 – 16.45 koło gitarowe
   16.45 – 17.30 koło wokalne

piątek
   16.00 – 16.45 koło wokalne
   16.00 – 17.30 koło wokalne







ul. Patriotów 347
04-760 Warszawa
e-mail: 92szkola92@wp.pl
tel.: (22) 812-47-07
fax: (22) 812-40-76
PKO BP: 74 1020 1127 0000 1602 0008 5290
Copyright © 2012-2018 | Powered by Yancoon Lagoon