Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92
Prywatne Gimnazjum nr 1
Najbliższe wydarzenie:
od 18 września 2019 - Spotkania rodziców klas 1-8 z wychowawcami
   Nasze osiągnięcia
 

Strona główna

Oferujemy

Rekrutacja

Opłaty

Nasze osiągnięcia

Aktualności

Kalendarium

Kadra nauczycielska

Uczniowie

Zajęcia dodatkowe

Piknik Charytatywny

Wyniki/Rankingi

Kronika Szkoły

Galeria zdjęć
Podręczniki

Kontakt

20-lecie Szkoły

Do pobrania

Gazetka szkolna

Biuletyn szkolny

RODO

Dokumenty szkoły








2019


Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA SP dla uczniów klas IV-VIII
    Finalista – Aleksander Wiśniewski

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka – Dominika Posadowska
    Finalistka – Nikola Bogucka

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka – Marta Staranowicz

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka – Aleksandra Czajkowska
    Finalistka – Zofia Wojciechowska

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista – Iwo Wiciński
    Finalista – Maksymilian Kurzyński

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista – Bartosz Matyjek
    Finalistka – Zuzanna Kutowska
    Finalista – Julia Korytkowska

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka – Julia Korytkowska

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka – Dominika Posadowska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
    Laureatka - Weronika Dżaman

Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z Matematyki MULTITEST

klasy 8
    Laureat 6 miejsce – Bartosz Matyjek
    Laureatka 8 miejsce – Weronika Kukian
    Laureat 10 miejsce – Janina Tofiluk
    2 wyróżnienia
klasy 7
    Laureat 6 miejsce – Tymon Kłoda
    Laureat 6 miejsce – Szymon Nawłoka
    Laureat 8 miejsce – Jan Matiakowski
    Laureat 8 miejsce – Jan Świężkowski
    Laureat 10 miejsce – Piotr Olbryś
    6 wyróżnień
klasy 6
    5 wyróżnień
klasy 5
    Laureat 3 miejsce – Mikołaj Tofiluk
    Laureat 8 miejsce – Jan Skowroński
    1 wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Olimpus

klasy 8
    Laureatka 3 miejsce – Weronika Kukian
    Laureat 4 miejsce – Bartosz Matyjek
    Laureatka 5 miejsce – Julia Korytkowska
    Laureatka 9 miejsce – Janina Tofiluk
    Laureat 11 miejsce – Igor Walczuk
    Laureatka 13 miejsce – Zuzanna Kutowska
    Laureat 14 miejsce – Wojciech Wąsowski
klasy 7
    Laureat 3 miejsce – Szymon Nawłoka
    Laureat 4 miejsce – Jan Święszkowski
    Laureat 6 miejsce – Tymon Kłoda
    Laureat 8 miejsce – Patryk Żelazko
    Laureatka 9 miejsce – Kalina Jackiewicz
    Laureat 10 miejsce – Piotr Olbryś
    Laureatka 15 miejsce – Dominika Posadowska
klasy 6
    Laureat 9 miejsce – Jan Gierszewski
klasy 5
    Laureat 13 miejsce – Mikołaj Tofiluk
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki PINGWIN

klasy 8
    Laureat 5 miejsce – Bartosz Matyjek
    3 wyróżnienia
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki ALFIK
    4 wyniki bardzo dobre

Ogólnopolski Konkurs ALFIK Humanistyczny

klasy 8
    4 wyniki bardzo dobre
klasy 7
    14 wyników bardzo dobrych
klasy 6
    3 wyniki bardzo dobre
klasy 5
    5 wyników bardzo dobrych
klasy 4
    Laureatka – Weronika Chwazik
    Laureatka – Nadia Modelska
    8 wyników bardzo dobrych


Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS
    Laureatka – Zuzanna Borowiec
    Laureatka – Iga Szwaj
    Laureat – Jan Skowroński
    Laureat – Michał Grotthuss
    Laureat – Krzysztof Wojciechowski
    Laureatka – Nina Kaczorowska
    Laureat – Franciszek Joachimiak
    Laureat – Antoni Rowicki
    Laureat – Jan Śródka

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny MULTITEST
    Laureatka – Nelly Żabowska-Żychowicz
    Laureat – Jan Święszkowski
    Laureatka – Nikolina Bogucka
    Laureatka – Zofia Maj
    Laureatka – Weronika Dżaman
    Laureatka – Zuzanna Kutowska
    Laureat – Iwo Wiciński
    Laureatka – Weronika Kukian
    Laureatka – Zofia Wojciechowska
    Laureatka – Wiktoria Wygonowska
    Laureatka – Julia Korytkowska
    4 wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny OLIMPUS
    Laureat – Szymon Nawłoka
    Laureat – Jan Święszkowski
    Laureatka – Zofia Maj
    Laureatka – Zuzanna Kutowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN 2018
    4 wyróżnienia

Ogólnopolski Knkurs Języka Niemieckiego OLIMPUS
    Laureat – Joseph Chloupek
    Laureat – Antoni Rowicki
    Laureat – Jan Wojciechowski

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego MULTITEST
    Laureat – Joseph Chloupek
    Laureatka – Nelly Żabowska-Żychowicz
    Laureatka – Wiktoria Wygonowska

Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund
    2 wyniki bardzo dobre
    1 wynik dobry

XIV Konkurs Kultury Klasycznej

    Finalistka – Zofia Wojciechowska
    Finalistka – Lidia Tokarczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

klasy 7
    Laureatka – Aleksandra Czajkowska
    Laureat – Szymon Nawłoka
    Laureatka – Maja Wolińska
    5 wyróżnień
klasy 8
    Laureatka – Gabriela Błaszczyk
    Laureatka – Zofia Wojciechowska
    Laureatka – Wojciech Wąsowski
    4 wyróżnienia
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

klasy 7
    Laureat – Szymon Nawłoka
    Laureatka – Marlena Kostrzewa
    Laureatka – Anastazja Scura
    Laureatka – Zofia Maj
    Laureat – Łukasz Daszczyński
    Laureat – Jan Ponichter
klasy 8
    Laureatka – Zofia Wojciechowska
    Laureat – Wojciech Wąsowski
    Laureatka – Gabriela Błaszczyk
    Laureatka – Wiktoria Wygonowska
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST

klasy 7
    Laureat – Szymon Nawłoka
    Laureatka – Kalina Jackiewicz
    Laureatka – Aleksandra Czajkowska
    Laureatka – Karolina Krzewska
    Laureatka – Nikola Bogucka
    Laureatka – Maja Wolińska
    Laureatka – Lena Kurzyńska
    Laureat – Jan Święszkowski
    Laureatka – Weronika Kibała
    Laureatka – Zofia Maj
    Laureat – Szymon Talarek
    Laureatka – Kalina Goździewińska
    10 wyróżnień
klasy 8
    Laureatka – Zofia Wojciechowska
    Laureatka – Gabriela Błaszczyk
    Laureatka – Zofia Lewandowska
    Laureatka – Victoria Zielonka
    Laureatka – Lidia Tokarczyk
    Laureat – Wojciech Wąsowski
    Laureat – Maciej Gawroński
    8 wyróżnień
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER

klasy 5
    11 wyników bardzo dobrych
klasy 6
    Laureat – Ignacy Sawoniaka
    1 wynik bardzo dobry
klasy 7
    15 wyników bardzo dobrych
klasy 8
    3 wyniki bardzo dobre
Mistrzostwa Dzielnicy Wawer
Biegi przełajowe - klasyfikacja drużynowa
    III miejsce - chłopcy
Krystian Zawisza, Franek Garnczarek, Maksymilian Arendarski, Krzysztof Wojciechowski,
Mikołaj Fotyga, Łukasz Kowalski, Piotr Orłowski, Tobiasz Kuc, Antoni Rowicki, Kamil Płatek.
    V miejsce - dziewczęta

Biegi przełajowe - klasyfikacja indywidualna
    I miejsce – Krystian Zawisza
    III miejsce – Maria Socha
    V miejsce – Alicja Hirsz

Tenis stołowy
    I miejsce – Alan Cyps albo Zyps
    I miejsce – Oliwier Panasiuk

Biegi przełajowe - klasyfikacja drużynowa
    I miejsce - dziewczęta
Katarzyna Błońska, Oliwia Madej, Emilia Wojciechowska, Julia Korytkowska, Weronika Zawisza, Julia Rodź, Fofia Gintowt-Juchniewicz, Julianna Bielecka, Paulina Blumert, Maja Błońska, Aleksandra Nitsch, Patrycja Ciepły, Ewa Śródka, Anna Bąkowska.
Biegi przełajowe - klasyfikacja indywidualna
    II miejsce – Maja Błońska
    II miejsce – Zofia Gintowt-Juchniewicz
    IV miejsce – Weronika Zawisza
    V miejsce – Julia Rodź
    V miejsce – Patrycja Ciepły
    V miejsce – Aleksandra Nitsch

Piłka koszykowa
    IV miejsce - chłopcy
Wojciech Władziński, Ignasi Bombuy-Izdebski, Łukasz Sawala, Szymon Lisiewski, Jakub Półtorak, Antoni Gutowski, Łukasz Szuliński, Maciej Dąbrowski, Maciej Władziński.
Mistrzostwa Warszawy
Biegi przełajowe - klasyfikacja drużynowa
    VII miejsce - dziewczęta
Katarzyna Błońska, Oliwia Madej, Emilia Wojciechowska, Julia Korytkowska, Weronika Zawisza, Julia Rodź, Fofia Gintowt-Juchniewicz, Julianna Bielecka, Paulina Blumert, Maja Błońska, Aleksandra Nitsch, Patrycja Ciepły, Ewa Śródka, Anna Bąkowska.
Tenis stołowy
    IV miejsce - Alan Cyps albo Zyps
    IV miejsce - Oliwier Panasiuk

Mistrzostwa Europy w Kyokushin
    III miejsce (kat. U12-35kg) - Jan Kacprzak

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Józefowa

klasy 2
    III miejsce - 25 m stylem grzbietowym - Katarzyna Jura
klasy 3
    I miejsce - 50 m stylem dowolnym - Arkadiusz Powierza
    I miejsce - 50 m stylem klasycznym - Arkadiusz Powierza
    I miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Franciszek Kobyliński
    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Franciszek Kobyliński
    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Krystian Zawisza
    III miejsce - 50 m stylem dowolnym - Krystian Zawisza

    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Olga Piesio
    I miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Olga Piesio
klasy 4
    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Jan Chlipała
    I miejsce - 50 m stylem klasycznym - Jan Chlipała

    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Maja Dewiszek
    III miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Maja Dewiszek
    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Sylwia Kostrzewa
    III miejsce - 50 m stylem klasycznym - Iga Mazur
klasy 5
    I miejsce - 50 m stylem dowolnym - Maria Socha
    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Maria Socha
    I miejsce - 50 m stylem motylkowym - Hanna Lewandowska
    II miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Hanna Lewandowska
klasy 6
    I miejsce - 50 m stylem klasycznym - Joseph Chloupek
    I miejsce - 50 m stylem dowolnym - Joseph Chloupek

    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Emilia Wojciechowska
    III miejsce - 50 m stylem dowolnym - Weronika Zawisza
    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Weronika Zawisza
    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Kalina Goździewińska
    I miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Aleksandra Czajkowska
    II miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Kalina Goździewińska
    III miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Kalina Jackiewicz
klasy 7
    III miejsce - 50 m stylem dowolnym - Jan Matiakowski
    II miejsce - 50 m stylem klasycznym - Jan Matiakowski
    I miejsce - 50 m stylem klasycznym - Patryk Żelazko
    I miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Tymon Kłoda
    III miejsce - 50 m stylem grzbietowym - Szymon Talarek

    I miejsce - 50 m stylem klasycznym - Julia Korytkowska
    II miejsce - 50 m stylem dowolnym - Julia Korytkowska

2018


X KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ
„Witaj majowa jutrzenko” dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości
    I miejsce – Iwo Wiciński


Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem
    III miejsce w województwie mazowieckim
    VII miejsce w rankingu ogólnopolskim


Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Szóstoklasisty z Operonem
    IX miejsce w rankingu ogólnopolskim

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne
    Laureatka – Gabriela Pisarska
    Laureatka - Nel Cyps albo Zyps
    Laureatka - Aleksandra Tywoniuk
    Laureatka - Karolina Król
    Laureat - Antoni Sobiech
    Laureatka - Pola Łojek
    Laureatka - Weronika Chwazik
    Laureat - Piotr Palka
    Laureat - Oskar Piasecki
    Laureatka - Malwina Krzyżanowska
    Laureatka - Ewa Krzykowska
    Laureatka - Olga Kozak
    Laureatka - Emily Janson
    Laureatka - Blanka Kukacka
    Laureatka - Wiktoria Barbachowska
    Laureatka - Zuzanna Świercz
    Laureatka - Weronika Posadowska
    Laureat - Marceli Martys
    Laureat - Ksawery Rawiński
    Laureatka - Natalia Gołębiewska
    Laureatka - Maria Wolińska
    Laureatka - Karolina Wnuk
    Laureatka - Aleksandra Brenner-Zawierucha
    Laureat - Ksawery Wojtas
    Laureatka - Kalina Jackiewicz
    Laureat - Szymon Nawłoka
    Laureatka - Maja Wolińska
    Laureatka - Hanna Panasik
    Laureat - Łukasz Kowalski
    Laureat - Jan Święszkowski
    Laureat - Łukasz Daszczyński
    Laureatka - Nelly Żabowska-Żychowicz
    Laureatka - Weronika Kibała
    Laureat - Mateusz Kucharski
    Laureat - Jan Ponichter
    Laureat - Tymon Kłoda
    Laureatka - Katarzyna Błońska
    Laureatka - Zofia Maj
    Laureat - Maciej Gawroński
    Laureatka - Anna Junosza-Szaniawska
    34 wyróżnienia

Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
    Laureatka etapu dzielnicowego, reprezentantka dzielnicy Wawer w finale – Olga Kozak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    Laureat – Jan Święszkowski
    wynik bardzo dobry – Weronika Chwazik
    wynik bardzo dobry – Mikołaj Tofiluk
    30 wyróżnień

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka – Zuzanna Kutowska
    Finalistka – Julia Korytkowska
    Finalista – Bartosz Matyjek

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA"
    55 wyróżnień - test
    5 wyróżnionych prac indywidualnych

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”
    90 wyników bardzo dobrych
    26 wyników dobrych

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych
    Laureat 2. miejsca – Tymon Kłoda
    Laureat 3. miejsca – Jan Święszkowski
    Laureat 5. miejsca – Ksawery Witan
    Laureatka 7. miejsca – Karolina Król
    Laureatka 7. miejsca – Maja Wolińska
    Laureatka 7. miejsca – Kalina Jackiewicz
    Laureat 9. miejsca – Joseph Chloupek
    Laureat 9. miejsca – Jan Dumania
    Laureatka 10. miejsca – Nelly Żabowska-Żychowicz
    Laureat 10. miejsca – Patryk Żelazko
    Laureatka 10. miejsca – Zofia Maj
    Laureat 11. miejsca – Łukasz Daszczyński
    Laureatka 11. miejsca – Ewelina Falkowska
    Laureat 13. miejsca – Jan Gierszewski
    Laureat 13. miejsca – Mikołaj Fotyga
    Laureatka 13. miejsca – Emilia Wojciechowska
    Laureat 14. miejsca – Jan Skowroński
    Laureatka 14. miejsca – Weronika Kibała
    Laureat 14. miejsca – Piotr Olbryś
    Laureat 14. miejsca – Mateusz Kucharski
    Laureat 15. miejsca – Jan Ponichter
    Laureat 15. miejsca – Marcin Kowalczyk

Ogólnopolski konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY
    Laureatka – Blanka Kukacka
    54 wyniki bardzo dobre

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny FRASZKA
    Laureat 3. miejsca – Łukasz Daszczyński
    Wynik bardzo dobry – Jan Ponichter
    16 wyróżnień

Konkurs Języka Angielskiego English High Flier
    Laureat 1. miejsca – Ignacy Sawoniaka
    8 wuników bardzo dobrych
    6 wyników dobrych

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST 2017
    Laureat – Maciej Gawroński
    Laureat – Jan Gierszewski
    Laureatka – Julia Korytkowska
    Laureatka – Zuzanna Kutowska
    Laureatka – Zofia Lewandowska
    Laureat – Bartosz Matyjek
    Laureatka – Marta Staranowicz
    Laureat – Mikołaj Tofiluk
    Laureatka – Wiktoria Wygonowska

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS
    Laureatka – Dariusz Szcześniak
    Laureatka – Oliwia Abucewicz
    Laureatka – Aneta Banaszek
    Laureatka – Nikola Bogucka
    Laureat – Gerard Bugaj
    Laureatka – Olga Czabańska
    Laureatka – Olga Czabańska
    Laureat – Łukasz Daszczyński
    Laureatka – Weronika Kibała
    Laureat – Tymon Kłoda
    Laureatka – Karolina Krzewska
    Laureatka – Lena Kurzyńska
    Laureat – Jan Matiakowski
    Laureat – Jan Matiakowski
    Laureat – Szymon Nawłoka
    Laureat – Piotr Olbryś
    Laureat – Piotr Orłowski
    Laureat – Jan Ponichter
    Laureatka – Dominika Posadowska
    Laureatka – Marta Pszczółkowska
    Laureat – Adam Sionek
    Laureatka – Iga Szwaj
    Laureat – Jan Świększkowski
    Laureat – Krzysztof Wojciechowski
    Laureatka – Maja Wolińska

Konkurs Recytatorski „Rozwesołki”
    I miejsce – Nel Cyps albo Zyps

XXII Wawerski Przegląd Tańca Nowoczesnego
    II miejsce – kategoria 7-8 lat
    III miejsce – kategoria 7-8 lat
    4 wyróżnienia – w grupie 9-10 lat



2017


Konkurs Informatyczny "Minilogia 15" organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Julia Korytkowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Piastowskie pary"
    Wyróżnienie - Kaja Kornacka

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Sprachdoktor"
    Laureatka - Nelly Żabowska-Żychowicz
    7 wyników bardzo dobrych
    16 wyników dobrych

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
    Laureatka - Weronika Chwazik
    Laureat - Jan Święszkowski
    3 wyniki bardzo dobre
    33 wyróżnienia

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Zofia Wojciechowska
    Laureatka - Wiktoria Wygonowska
    Finalista - Iwo Wiciński

VII Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
    Laureatka II miejsca - Wiktoria Wygonowska
    Laureat III miejsca - Bartosz Matyjek
    Finalistka - Zofia Wojciechowska
    Finalistka - Julia Korytkowska

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Julia Korytkowska
    Laureat - Bartosz Matyjek
    Finalista - Igor Wydrzyński-Głowacki

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest
    Laureatka - Karolina Król
    Wyróżnienie - Ksawery Witan
    Wyróżnienie - Piotr Orłowski
    Wyróżnienie - Jan Święszkowski

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych
    Laureatka - Nelly Żabowska
    Laureatka - Julia Korytkowska
    Laureatka - Karolina Król
    Laureatka - Weronika Zawisza
    Laureatka - Zuzanna Kutowska
    Laureat - Igor Wydrzyński-Głowacki
    Laureat - Jan Święszkowski
    Laureatka - Weronika Kukian
    Laureat - Iwo Wiciński

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS
    Laureatka - Zofia Wojciechowska
    Laureatka - Zofia Lewandowska
    Laureat - Maksymilian Kurzyński

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier
    9 wyników bardzo dobrych
    4 wyniki dobre

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace
    25 wyników bardzo dobrych
    13 wyników dobrych

38 certyfikatów KET (Key English Test) wydawanych przez British Council

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
    Najlepsza praca plastyczna - Iwo Wiciński
    Wyróżnienie - Julia Korytkowska
    Wyróżnienie - Nadia Gloeh
    Wyróżnienie - Nikola Bogucka
    Wyróżnienie - Jan Słotwiński

XXI Wawerski Przegląd Tańca Nowoczesnego
    II miejsce - kategoria 7-8 lat - zespół FIRE BALL
    6 wyróżnień

XII zawody w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych
o PUCHAR DYREKTORA SSP 10 i SG 27
    Złoty medal- 25 m stylem dowolnym kategoria I - Jan Chlipała
    Złoty medal - 50 m stylem dowolnym kategoria II - Joseph Chloupek
    Złoty medal - 50 m stylem klasycznym kategoria II - Joseph Chloupek
    Złoty medal - 50 m stylem motylkowym kategoria III - Katarzyna Błońska
    Złoty medal - 50 m stylem dowolnym kategoria III - Julia Korytkowska
4x25 m stylem dowolnym kategoria I - sztafeta chłopców
    Złoty medal - Jan Chlipała
    Złoty medal - Mikołaj Tofiluk
    Złoty medal - Antoni Rowicki
    Złoty medal - Jan Grabowski

4x25 m stylem dowolnym kategoria I - sztafeta dziewcząt
    Złoty medal - Maja Dewiszek
    Złoty medal - Olga Piesio
    Złoty medal - Iga Mazur
    Złoty medal - Sylwia Kostrzewa

4x50 m stylem dowolnym kategoria I - sztafeta dziewcząt
    Złoty medal - Kalina Goździewińska
    Złoty medal - Weronika Zawisza
    Złoty medal - Katarzyna Błońska
    Złoty medal - Julia Korytkowska
    Srebrny medal - 50 m stylem motylkowym kategoria III - Maciej Dąbrowski
    Srebrny medal - 50 m stylem klasycznym kategoria III - Julia Korytkowska
    Srebrny medal - 25 m stylem klasycznym kategoria II - Jan Ponichter
    Srebrny medal - 50 m stylem grzbietowym kategoria III - Katarzyna Błońska
4x50 m stylem dowolnym kategoria III - sztafeta chłopców
    Srebrny medal - Jan Garnczarek
    Srebrny medal - Maciej Dąbrowski
    Srebrny medal - Jan Słotwiński
    Srebrny medal - Jan Matiakowski

4x25 m stylem dowolnym kategoria II - sztafeta chłopców
    Srebrny medal - Jan Gierszewski
    Srebrny medal - Jan Garnczarek
    Srebrny medal - Jan Ponichter
    Srebrny medal - Joseph Chloupek
    Brązowy medal - 25 m stylem grzbietowym kategoria I - Maja Dewiszek
    Brązowy medal - 50 m stylem dowolnym kategoria I - Maja Dewiszek
    Brązowy medal - 25 m stylem grzbietowym kategoria I - Mikołaj Tofiluk
    Brązowy medal - 25 m stylem dowolnym kategoria I - Mikołaj Tofiluk
    Brązowy medal - 100 m stylem zmiennym kategoria III - Kalina Goździewińska


XXIII Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół Niepublicznych Ciechanów 2017
    Złoty medal - 25 m stylem klasycznym kategoria 7-9 lat - Jan Chlipała
    Złoty medal - 25 m stylem klasycznym kategoria 10-11 lat - Joseph Chloupek
    Złoty medal - 50 m stylem motylkowym kategoria 12-13 lat - Katarzyna Błońska
4x25 m stylem dowolnym kategoria 7-9 lat - sztafeta chłopców
    Złoty medal - Jan Chlipała
    Złoty medal - Franciszek Szymczak
    Złoty medal - Antoni Rowicki
    Złoty medal - Mikołaj Tofiluk
    Srebrny medal - 25 m stylem dowolnym kategoria 7-9 lat - Jan Chlipała
    Srebrny medal - 25 m stylem klasycznym kategoria 7-9 lat - Antoni Rowicki
    Srebrny medal - 25 m stylem klasycznym kategoria 10-11 lat - Jan Ponichter
    Srebrny medal - 25 m stylem dowolnym kategoria 10-11 lat - Joseph Chloupek
    Srebrny medal - 100 m stylem zmiennym kategoria 12-13 lat - Kalina Goździewińska
4x50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta chłopców
    Srebrny medal - Jan Słotwiński
    Srebrny medal - Maciej Dąbrowski
    Srebrny medal - Jan Garnczarek
    Srebrny medal - Jan Matiakowski
4x50 m stylem zmiennym kategoria 12-13 lat - sztafeta chłopców
    Srebrny medal - Iwo Wiciński
    Srebrny medal - Patryk Żelazko
    Srebrny medal - Maciej Dąbrowski
    Srebrny medal - Jan Słotwiński
    Brązowy medal - 25 m stylem klasycznym kategoria 7-9 lat - Sylwia Kostrzewa
    Brązowy medal - 25 m stylem grzbietowym kategoria 7-9 lat - Mikołaj Tofiluk
    Brązowy medal - 50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - Julia Korytkowska
    Brązowy medal - 50 m stylem motylkowym kategoria 12-13 lat - Maciej Dąbrowski
4x50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta dziewcząt
    Brązowy medal - Kalina Jackiewicz
    Brązowy medal - Weronika Kibała
    Brązowy medal - Weronika Zawisza
    Brązowy medal - Kalina Goździewińska
4x50 m stylem zmiennym kategoria 12-13 lat - sztafeta dziewcząt
    Brązowy medal - Aleksandra Czajkowska
    Brązowy medal - Julia Korytkowska
    Brązowy medal - Katarzyna Błońska
    Brązowy medal - Kalina Goździewińska



2016


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    4 wyniki bardzo dobre
    46 wyróżnienia

Ogólnopolska olimpiada Olimpus z matematyki
    Laureatka - Weronika Kibała

Ogólnopolski matematyczny konkurs Galileo 2016
    Wyróżnienie - Weronika Kibała
    Wyróżnienie - Jan Matiakowski

Ogólnopolski konkurs Multitest z matematyki
    Wyróżnienie - Weronika Kibała

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne
    Laureatka - Klara Kuc
    Laureatka - Anna Bąkowska
    Laureatka - Alicja Brzezowska
    Laureatka - Wiktoria Wygonowska
    Laureatka - Zofia Lewandowska

Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Nikolina Czuchaj

XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
    Laureat 2. miejsca- Iwo Wiciński
    Finalistka - Zuzanna Kutowska

V Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. Onufrego Kopczyńskiego
    Laureatka - Alicja Brzezowska
    Finalistka - Natalia Koenig
    Finalistka - Marcelina Pers
    Finalistka - Anna Bąkowska
    Finalista - Szymon Makuch
    Finalistka - Klara Kuc
    Finalistka - Marta Czabańska

III Edycja Literackiego Konkursu Fantasy "W kręgu Śródziemia"
    Laureatka 1. miejsca- Marta Czabańska

39. Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
    II miejsce - klasy IV-VI - Iwo Wiciński

XX Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół Niepublicznych Ciechanów 2016
    III miejsce - w klasyfikacji punktowej

    Złoty medal - 25m stylem klasycznym - kategoria 10-11 lat - Patryk Żelazko
    Złoty medal - 25m stylem motylkowym - kategoria 10-11 lat - Katarzyna Błońska
4x25m stylem zmiennym kategoria 10-11 lat - sztafeta dziewcząt
    Złoty medal - Aleksandra Czajkowska
    Złoty medal - Weronika Zawisza
    Złoty medal - Katarzyna Błońska
    Złoty medal - Kalina Goździewińska
4x25m stylem dowolnym kategoria 10-11 lat - sztafeta chłopców
    Złoty medal - Patryk Żelazko
    Złoty medal - Jan Matiakowski
    Złoty medal - Joseph Chloupek
    Złoty medal - Jan Słotwiński
    Srebrny medal - 50m stylem grzbietowym kategoria 12-13 lat - Antoni Gutowski
    Srebrny medal - 50m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - Antoni Gutowski
    Srebrny medal - 50m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - Julia Korytkowska
    Srebrny medal - 25m stylem klasycznym kategoria 10-11 lat - Jan Słotwiński
    Srebrny medal - 25m stylem klasycznym kategoria 10-11 lat - Weronika Zawisza
    Srebrny medal - 25m stylem grzbietowym kategoria 10-11 lat - Katarzyna Błońska
4x50m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta dziewcząt
    Srebrny medal - Natalia Czajkowska
    Srebrny medal - Natalia Koenig
    Srebrny medal - Maja Błońska
    Srebrny medal - Julia Korytkowska
    Brązowy medal - 25m stylem grzbietowym kategoria 10-11 lat - Aleksandra Czajkowska



2015


Konkurs Informatyczny "Minilogia 13" organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Mateusz Korytkowski

Konkurs Matematyczny "Staś" organizowany przez XIV Liceum Ogólnokształcące
im. St. Staszica
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Jakub Dziura

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
    Finalista - Ignacy Krzyżanowski

38. Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
    III miejsce - klasy IV-VI - Iwo Wiciński

Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Weronika Berdyńska

Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Julia Kobylińska

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureat - Tymon Papliński
    Laureatka - Julia Szot
    Finalistka - Julia Kobylińska

V Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. Onufrego Kopczyńskiego
    Laureat - Maksymilian Piłat
    Laureatka - Quynh Anh Nguyen
    Laureatka - Julia Szot
    Finalista - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Finalista - Mateusz Korytkowski

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - etap rejonowy
klasy IV-VI
    I miejsce - Iwo Wiciński
klasy I-III
    I miejsce - Zofia Maj

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    I miejsce - dziewczęta - indywidualnie

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    II miejsce - dziewczęta
    V miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Piłce Siatkowej Chłopców
    II miejsce

XXI Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół Niepublicznych Ciechanów 2015
4x50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta dziewcząt
    Złoty medal - Gabriela Jeżewska
    Złoty medal - Wiktoria Gąsowska
    Złoty medal - Julia Kobylińska
    Złoty medal - Zuzanna Słotwińska

4x50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta chłopców
    Złoty medal - Igor Waś
    Złoty medal - Mateusz Korytkowski
    Złoty medal - Antoni Gutowski
    Złoty medal - Ricco Bellini
    Srebrny medal - 50 m stylem klasycznym kategoria 12-13 lat - Zuzanna Słotwińska
    Srebrny medal - 50 m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - Zuzanna Słotwińska
    Srebrny medal - 50 m stylem motylkowym kategoria 12-13 lat - Zuzanna Kobylińska
4x25 m stylem dowolnym kategoria 10-11 lat - sztafeta dziewcząt
    Srebrny medal - Weronika Zawisza
    Srebrny medal - Zofia Syczewska
    Srebrny medal - Zofia Jarzyńska
    Srebrny medal - Julia Korytkowska
    Brązowy medal - 50 m stylem grzbietowym kategoria 12-13 lat - Antoni Gutowski
    Brązowy medal - 50 m stylem grzbietowym kategoria 12-13 lat - Julia Kobylińska



2014


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa jęz. Polskiego "Olimpus"
    Laureatka - Julia Kobylińska
    Laureatka - Julianna Fabijaniak
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureatka - Julia Szot


Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    8 wyników bardzo dobrych
    5 wyników dobrych

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    5 wyników bardzo dobrych
    49 wyróżnień

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    8 wyników bardzo dobrych
    5 wyników dobrych

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego
    Dyplom laureata 5 miejsce - Julianna Fabijaniak
    Dyplom laureata 11 miejsce - Julia Szot
    Dyplom laureata 12 miejsce - Julia Kobylińska
    Dyplom laureata 13 miejsce - Jakub Dziura
    Dyplom laureata 15 miejsce - Kacper Demel


Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
    Laureat I miejsce - Igor Kurkliński
    Laureat III miejsce - Maria Garnczarek
    Laureatka - Martyna Kmiecik
    Finalistka - Monika Cichocka
    Finalistka - Alicja Tropiło
    Finalistka - Zuzanna Sadowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - 2014
    Wyróżnienie I stopnia w kraju - Igor Kurkliński

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Igor Kurkliński
    Laureat - Maksymilian Martys

Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Kamila Szulińska
    Finalistka - Antonina Mierzejewska
    Finalistka - Martyna Kmiecik

Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Julianna Fabijaniak

Ogólnopolski Test Ortograficzny
    Laureat - Igor Kurkliński
    Laureat - Julian Rekosz
    9 wyróżnień

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego "Mistrz ortografii"
klasy IV
    I miejsce - Katarzyna Pierzkała
    II miejsce - Nikolina Czuchaj
    II miejsce - Szymon Makuch
    II miejsce - Marcelina Pers
    III miejsce - Mikołaj Kuczmarski
klasy V
    I miejsce - Quynh Anh Nguyen
    II miejsce - Jakub Dziura
    II miejsce - Julianna Fabijaniak
    II miejsce - Maria Gawrońska
    III miejsce - Kacper Demel-Mosiejczuk
klasy VI
    I miejsce - Julian Rekosz
    II miejsce - Monika Cichocka
    III miejsce - Maria Garnczarek
    III miejsce - Igor Kurkliński


2013


Ogólnopolska Olimpiada z języka polskiego "OLIMPUS"
    Laureatka - Julianna Fabijaniak
    Laureat - Joachim Witan
    Laureatka - Julia Szot
    Laureat - Kacper Mosiejczuk
    Laureatka - Julia Kobylińska
    Laureat - Igor Kurkliński
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Laureat - Julian Rekosz
    Laureat - Maksymilian Martys
    Laureatka - Kamila Szulińska
    Laureatka - Natalia Żelichowska
    Laureat - Przemysław Żebrowski
    Laureatka - Wiktoria Głowacka


Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-Planeta"
    Wyróżnienie II stopnia w kraju - Magdalena Sokołowska
    Wynik bardzo dobry - Zofia Chyła
    Wynik bardzo dobry - Igor Kurkliński
    11 wyróżnień

Konkurs Informatyczny "Minilogia 11" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie na szczeblu wojewódzkim
    Laureat - Piotr Ostrowski

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista- Michał Kuman
    Finalistka - Berenika Berdowska

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
    Laureatka - Antonina Mierzejewska

Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty na szczeblu wojewódzkim
    Laureatka - Zuzanna Bober
    Finalistka - Wiktoria Głowacka
    Finalistka - Natalia Żelichowska
    Finalistka - Malwina Karolak
    Finalista - Tomasz Syta
    Finalistka - Karolina Michalczewska

Ogólnopolski Test Ortograficzny
    Laureat - Igor Kurkliński
    Tytuł eksperta ortografii - Karolina Michalczewska
    Tytuł eksperta ortografii - Jan Goliński
    Tytuł eksperta ortografii - Martyna Kmiecik
    Tytuł eksperta ortografii - Julian Rekosz
    Tytuł eksperta ortografii - Ignacy Gajda
    Tytuł eksperta ortografii - Oliwia Ostrowicka
    Tytuł eksperta ortografii - Natalia Żelichowska

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu Ciechanów 2013
    IV miejsce - klasyfikacja generalna
    II miejsce stylem dowolnym - Zuzanna Słotwińska
    I miejsce 4x25m stylem dowolnym dziewcząt III-IV klasa (sztawfeta)
    II miejsce 4x25m stylem dowolnym chłopców III-IV klasa (sztawfeta)
    III miejsce 4x50m stylem dowolnym dziewcząt V-VI klasa (sztawfeta)
    I miejsce 4x50m stylem dowolnym chłopców V-VI klasa (sztawfeta)

Mistrzostwa Gminy Wawer w pływaniu
    I miejsce - dziewczęta
    I miejsce - chłopcy

Turniej Supermasters organizowany przez Polski Związek Tenisowy
(rozgrywki między sześcioma najlepszymi zawodnikami w kraju trwające 3 dni)
    I miejsce - Tomasz Dudek

XLVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - mini piłka siatkowa chłopców
    III miejsce


2012


Konkurs Informatyczny "Minilogia 10" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie na szczeblu wojewódzkim
    Laureat - Karol Sajnok
    Finalista - Piotr Ostrowski

Konkurs przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie na szczeblu wojewódzkim
    Finalistka - Łucja Żurawska
    Finalista - Karol Sajnok

Konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie na szczeblu wojewódzkim
    Finalista - Karol Sajnok

XVIII Ogólnopolskie Igrzyska Matematyczne Szkół Niepublicznych
    V miejsce w kategorii drużynowej
    II miejsce - Berenika Berdowska - indywidualnie
    III miejsce - Zuzanna Bober - indywidualnie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-Planeta"
    Wyróżnienie II stopnia - Justyna Rejsdorf
    Wynik bardzo dobry - Berenika Berdowska
    Wynik bardzo dobry - Aleksandra Abucewicz

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    Laureat - Igor Kurkliński
    31 wyników bardzo dobrych

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    I nagroda - Aleksander Fotyga
    I nagroda - Kamila Szulińska
    12 II nagród

XVI Wawerski Przegląd Tańca Nowoczesnego
    II miejsce - zespół "BE COOL"
    III miejsce - zespół "SELENA"
    5 wyróżnień

XV Przegląd Swobodnych Inicjatyw "H2O - Woda Życia" organizowany przez Dom Kultury "Działdowska" w kategorii opowiadanie
    II nagroda -Srebrny młynek- Szymon Knapiński
    Wyróżnienie - Zuzanna Sadowska

Ogólnopolski Kunkurs Plastyczny "Tęcza"
    Laureatka krajowa - Łucja Żurawska
    III miejsce - Łucja Żurawska
    7 wyróżnień

Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Polak - to brzmi dumnie" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej
    I miejsce - Igor Kurkliński

Mistrzostwo Gminy Wawer w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
    VIII miejsce

Vice-mistrzostwo Gminy Wawer w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Mistrzostwo Gminy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Bartosz Kreft

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    VI miejsce - Bartosz Kreft

Mistrzostwa Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    V miejsce - Bartosz Kreft

Mistrzostwo Gminy Wawer w Pływaniu Chłopców

Mistrzostwo Gminy Wawer w Pływaniu Dziewcząt

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu
    IX miejsce - chłopcy
    XI miejsce - dziewczęta

Mistrzostwo Gminy Wawer w Piłce Siatkowej Chłopców

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców
    V miejsce - chłopcy

Mistrzostwo Gminy Wawer w Piłce Nożnej Chłopców

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców
    IX miejsce

Vice-mistrzostwo Gminy Wawer w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii klas piątych

Konkurs „UCZEŃ–SPORTOWIEC” organizowany przez Wydział Sportu Gminy Wawer
    VI miejsce - Tomasz Dudek


2011


Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 4-6 Dzielnicy Wawer "Mistrz Ortografii"
    I miejsce - Maria Barylska

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    1 wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-Planeta"
    2 wyniki bardzo dobre
    4 wyróżnienia

Ogólnopolski konkurs Języka Polskiego "ALBUS":
    15 laureatów
    12 wyróżnień

Ogólnopolski konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej:
    12 laureatów
    37 wyróżnień

Międzynarodowy Konkurs Poetycko-Plastyczny Poem Express 2010
    Finalista - Przeysław Żebrowski

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    12 wyników bardzo dobrych
    18 wyników dobrych

Konkurs Teatralny na X Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
    I miejsce - Teatr "GLAN"

IV Ogólnowarszawskie Forum Teatralne - kategoria II klasy IV-VI
    I miejsce - Grupa Teatralna "GLAN"

Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Laureatka - Zosia Knapińska
    Laureata - Michał Sokołowski
    Finalistka - Julia Szachewicz

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Jakub Pazio

Mistrzostwa Gminy Wawer w pływaniu
    I miejsce na dwóch dystansach - zespół chłopców
    II miejsce - zespół dziewcząt

Mistrzostwa Gminy Wawer w piłce siatkowej parami dziewczynki
    Złoty medal - kl. V




2010


Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Teodor Olejko
    Finalista - Aleksander Tomusiak
    Finalistka - Weronika Boratyńska
    Finalistka - Maria Gąsowska

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Klio 2010" - Śladami Starożytnych Cywilizacji
    Szkoła zdobyła II miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Literacki "O złote pióro"
    jedno I miejsce
    jedno II miejsce
    pięć III miejsc
    cztery wyróżnienia

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu na krótkim basenie
    Brązowy medal 100m styl zmienny - Zuzanna Łukaszewicz
    Brązowy medal 200m styl klasyczny - Zuzanna Łukaszewicz

OGÓLNOPOLSKI RANKING PŁYWAKÓW
    I miejsce 50m stylem klasycznym - Zuzanna Łukaszewicz
    II miejsce 100m stylem klasycznym - Zuzanna Łukaszewicz
    III miejsce 200m stylem klasycznym - Zuzanna Łukaszewicz
    I miejsce 50m stylem grzbietowym - Jan Brzeski
    II miejsce 100m stylem grzbietowym - Jan Brzeski

Turnieje szermiercze organizowane przez Mazowiecki Okręgowy Związek Szermierczy
TURNIEJ GWIAZDKOWY 19.12.2009 r.
    II miejsce kategoria dzieci (walka na mini szpady) -Magdalena Muszyńska
    II miejsce kategoria młodzicy - Adrian Stefaniak

Międzyszkolny Turniej Szermierczy 23.01.2010 r.
    I miejsce kategoria dzieci - Magdalena Muszyńska
    II miejsce kategoria dzieci - Wiktor Wojnar
    III miejsce kategoria młodzicy - Józef Krzyżanowski

Mistrzostwa gminy Wawer w piłce siatkowej
    II miejsce - reprezentacja dziewcząt


2009


Ogólnopolski konkurs Literacki "O Złote Pióro" w kategorii 7-11 lat
    dwa II miejsca
    dwa III miejsca
    dwa wyróżnienia

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
    Etap rejonowy - 3 wyróżnienia

Konkurs Przyrodniczy organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie - etap wojewódzki
    Laureatka - Agata Sularz
    Laureatka - Natalia Bober

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-planeta"
    Wyróżnienie - Karolina Chudzian
    Wyróżnienie - Patrycja Winikajtys
    Wyróżnienie - Rafał Kowalczyk
    Wyróżnienie - Aleksandra Dziura
    Wyróżnienie - Natalia Grzegorczyk
    Wyróżnienie - Zofia Prudzyńska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”
    6 wyników bardzo dobrych
    18 wyników dobrych

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”
    18 wyróżnień
    12 nagród

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” - województwo mazowieckie
    III miejsce - Olga Szot

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich
    I miejsce i wyróżnienie - Olga Popińska
    II miejsce - Michał Sokołowski
    II miejsce - Filip Hirsz

Mistrzostwa Gminy Wawer w indywidualnych biegach przełajowych
    3 miejsce - Jan Brzeski
    4 miejsce - Michał Czajkowski
    6 miejsce - Jan Wierzchowski
    11 miejsce - Paweł Przygoda
    5 miejsce - Patrycja Mamrowicz
    6 miejsce - Martyna Ferdynand
    8 miejsce - Julia Lech
    10 miejsce - Maria Minkiewicz
    10 miejsce - Julia Czub

Mistrzostwa Gminy Wawer - dziewczęta - sztafeta 10x800m
    V-ce mistrzostwo

Mistrzostwa Gminy Wawer - chłopcy - sztafeta 10x1000m
    III miejsce

Dzielnicowy Konkurs Literacki "O Złote Pióro"
    I miejsce
    II miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer - sztafeta chłopców 8x25m
    I miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer - sztafeta dziewcząt
    II miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików
    II miejsce - 200m stylem zmiennym - Maciej Jura

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych
    I miejsce - 50m stylem motylkowym - Maciej Jura
    I miejsce - 100m stylem zmiennym - Maciej Jura

Konkurs „UCZEŃ–SPORTOWIEC” organizowany przez Wydział Sportu Gminy Wawer
    III miejsce - Maciej Jura

Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w Ciechanowie
    I miejsce na 50 m stylem dowolnym - Jan Brzeski
    I miejsce stylem grzbietowym - Jan Brzeski

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w tenisie ziemnym
    I miejsce - Mateusz Smolicki

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kadetów w karate
    II miejsce - Kacper Kondracki

Mistrzostwach Warszawy w szermierce
    II miejsce - Adrian Stefaniak
    III miejsce - Kacper Iwańcki


2008


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
    5 nagród
    9 wyróżnień

Igrzyska Matematyczne Szkół Niepublicznych
    III miejsce zespołowe

Konkurs Mateamtyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Laureatka - Dominika Hałubek

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
    7 wyników bardzo dobrych
    2 wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
    8 wyników bardzo dobrych
    10 wyników dobrych

Konkurs recytatorskiego "Warszawska Syrenka
    Finaliści

Mistrzostwa Gminy Wawer w sztafetowych biegach przełajowych
    III miejsce

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Pływaniu CIECHANÓW 2008
    Złoty medal - stylem grzbietowym II kategoria - Jan Brzeski
    Srebrny medal - 50m stylwm dowolnym II kategoria - Jan Brzeski
    Srebrny medal - 50m stylwm grzbietowym III kategoria - Zuzanna Rembek
    Brązowy medal - 50m stylem dowolnym - Jędrzej Pytkowski
    Brązowy medal - 50m stylwm grzbietowym II kategoria - J ędrzej Pytkowski
    Brązowy medal - 50m stylem grzbietowym III kategoria - Jan Wierzchowski

Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu
    Złoty medal - 50m stylem dowolnym - Maciej Jura

Mistrzostwa Mazowsza w Pływaniu kategoria 12 lat
    I miejsce - 50m stylem motylkowym - Maciej Jura
    II miejsce - 800m stylem dowolnym - Maciej Jura
    III miejsce - 200m stylem dowolnym - Maciej Jura
    III miejsce - 400m stylem dowolnym - Maciej Jura

Mistrzostwa Gminy Wawer w Pływaniu Szkół Podstawowych
    I miejsce - dziewczęta
    I miejsce - człopcy


2007


Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego orgaznizowanego przez Kuratorium Oświaty
    FInalistka - Anna Migut

IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich "Z ortografią za pan brat"
    Wyróżnienie - Aleksandra Urbanik
    Wyróżnienie - Emilia Korobowicz

Dzielnicowy konkurs "SUPER MATEMATYK" dla uczniów klas trzecich
    III miejsce - Maria Gąsowska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
    Bardzo dobry wynik - Zuzanna Ciesielska
    Bardzo dobry wynik - Alicja Przybyś

Mistrzostwa Gminy Wawer w Pływaniu
    I miejsce - chłopcy
    I miejsce - dziewczęta
    I miejsce - 25m grzbietowym - Kaludia Zagrabska
    I miejsce - 25m dowolnym - Zuzanna Łukaszewicz
    I miejsce - 50m grzbietowym - Zuzanna Rembek
    I miejsce - 50m dowolnym - Nicol Różańska
    I miejsce - 25m grzbietowym -Jędrzej Pytkowski
    I miejsce - 25m dowolnym -Franciszek Kurzajewski
    II miejsce - 25m dowolnym - Maciej Jura
    II miejsce - 25m grzbietowym - Jan Wierzchowski
    II miejsce - 50m grzbietowym - Jan Skup
    III miejsce - 25m grzbietowym - Karolina Potok
    III miejsce - 50m dowolnym - Anna Jankowska
    III miejsce - 50m dowolnym - Marcin Gralewski

Mistrzostwa Polski w Pływaniu - CIECHANÓW 2007
    Złoty medal - 25m grzbietowym - Jan Brzeski
    Złoty medal - 50m motylkowym - Maciej Jura
    Srebrny medal - 50m dowolnym - Zuzanna Łukaszewicz
    Srebrny medal - 50m klasycznym - Zuzanna Łukaszewicz
    Srebrny medal - 50m motylkowym - Maciej Jura
    Srebrny medal - sztafeta 4x25m stylem dowolnym - chłopcy
    Brązowy medal - 50m klasycznym - Klaudia Zagrabska
    Brązowy medal - 50m grzbietowym - Jan Skup

Klasyfikacja punktowa FINA (Światowa Federacja Pływania)
    Najlepszy zawodnik - Maciej Jura
    Najlepsza zawodniczka - Zuzanna Łukaszewicz

Mistrzostwo Dzielnicy Wawer w piłce siatkowej w kategorii chłopców
    Julian Mituniewicz, Jan Skup, Cezary Horbaczewski, Łukasz Krasuski, Maciej Jura, Jan Wierzchowski, Patryk Gawliński.


2006


I kategoria konkursowa Ogółnopolskego Konkursu OK! INTERNET
    I miejsce - Ida MIKULSKA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
    Wynik bardzo dobry - Marcin Kulpiński
    Wynik dobry - Igor Leszczyński
    Wynik dobry - Aleksander Hamerski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła"
    5 uczniów w pierwszej dwudziestce na 14000 uczniów z całej Polski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    13 wyróżnień

Ogólnopolskie Igrzyska Matematyczne Szkół Niepublicznych
    I miejsce - Maciej MAZURKIEWICZ

Etap dzielnicowy konkursu plastycznego "Moja Warszawa"
    II miejsce - Kaja Klajda
    III miejsce - Zosia Kulpińska
    II miejsce - Ida Mikulska

II Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny "As Drugich Klas"
    III miejsce - Emilia Korobowicz
    III miejsce - Marysia Gąsowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" etap wojewódzki szkół podstawowych
    II miejsce - Cezary Rejdych

X Wawerski Przegląd Tańca Towarzyskiego i Disco 2006 r.
    I miejsce
    II miejsce x2
    III miejsce x3
    IV miejsce

Dzielnicowy etap XXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
    I miejsce - Ewelina Korobowicz

Dzielnicowy Konkurs Literacki
    Laureatka - Irenka Sionek
    Laureatka - Maja Jakubowska

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Ciechanów 2006.
    Najlepsza zawodniczka klas I-II - Zuzanna Łukaszewicz
    I miejsce - 25m stylem dowolnym - Zuzanna Łukaszewicz
    I miejsce - 25m stylem klasycznym - Zuzanna Łukaszewicz
    I miejsce - 100m stylem klasycznym - Piotr Pytkowski
    I miejsce - sztafeta 4x25 m stylem dowolnym - Wiktoria Goszcz, Irena Sionek, Klaudia Zagrabska, Zuzanna Łukaszewicz
    II miejsce - 25m stylem klasycznym - Klaudia Zagrabska
    II miejsce - 25m stylem motylkowym - Maciej Jura
    I miejsce w klasyfikacji medalowej kategoria I-II klasa

XXXIX Warszawska Olimpiada Młodzieży - pływanie dzielnica Wawer
    II miejsce - sztafeta 8x25m stylem dowolnym dziewcząt
    III miejsce - sztafeta 8x25m stylem dowolnym chłopców

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny "Super Matematyk"
    IV miejsce - Anna Wojda

Konkurs literacki "Najpiękniejszy dzień" organizowanego przez Klub Kultury "Radość"
    II miejsce - Julia Polkowska
    II miejsce - Aleksander Tomusiak
    III miejsce - Maciej Piejko
    Wyróżnienie - Maja Jakubowska
    Wyróżnienie - Jan Werbanowski


2005


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła"
    I miejsce w powiecie - Maciej Mazurkiewicz
    II miejsce w województwie - Maciej Mazurkiewicz
    VI miejsce w kraju - Maciej Mazurkiewicz

XVII Przegląd Małych Form Teatralnych
    I miejsce - TEATR "GLAN"


2004


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
    Laureatka - Adrianna Stalewska
    Laureatka - Aleksandra Czajkowska

Etap wojewódzki Kunkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
    Wyróżnienie

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu
    II miejsce - Natalia Hałubkow


2001


Taneczne Mistrzostwa Szkół Niepublicznych
    I miejsce


1996


Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    II miejsce - Piotr Walasek
    III miejsce - Magdalena Strzeczkowska

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    II miejsce - Piotr Walasek


1995


Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Joanna Załęska


ul. Patriotów 347
04-760 Warszawa
e-mail: 92szkola92@wp.pl
tel.: (22) 812-47-07
fax: (22) 812-40-76
PKO BP: 74 1020 1127 0000 1602 0008 5290
Copyright © 2012-2019 | Powered by Yancoon Lagoon